Кругови под пазувите -.-

Дискусија во 'Канта' започната од Girl-love, 19 септември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Girl-love

  Girl-love Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 јули 2011
  Пораки:
  203
  Допаѓања:
  18
  девојки...се потам нездраво....морам да носам само бело и црно....само што ке облечам нешто ми се појавуваат оние круговии....помагајте ве молам... ;(
   
 2. Zaljubena111

  Zaljubena111 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 февруари 2010
  Пораки:
  2.076
  Допаѓања:
  1.629
  http://forum.femina.mk/telo/neprijatno-potenje-t1692/
  ја имаш темава, не отварај дупли теми :!:
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.