Форумџика на годината 2021
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Крштевка

Дискусија во 'Канта' започната од inimini, 12 октомври 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. inimini

  inimini Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 август 2011
  Пораки:
  216
  Допаѓања:
  67
  Здраво феминовци. Еве една интересна темичка. Ајде малку да си поприкажеме за ова. Дали сакате крштевки.Што би купувале кога би биле кумови. Пишувајте.
   
 2. Annath

  Annath Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 јануари 2010
  Пораки:
  20.259
  Допаѓања:
  178.188
  Пол:
  Женски
  bebe/krstevka-t5024/

  Веќе постои ваква тема. Таму може да се продолжи дискусијата.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.