Форумџика на годината 2021
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Куглање

Дискусија во 'Спорт' започната од Iguanaboy, 14 мај 2020.

 1. Iguanaboy

  Iguanaboy Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 февруари 2017
  Пораки:
  60
  Допаѓања:
  36
  Пол:
  Машки
  Здраво, не видов вака тема па да прашам.
  Освен вака за да уплатиш на саат да одиш, дали има некој што трењира куглање да ми каже каде можам да се запишам?