Купување стан

Дискусија во 'Дом' започната од Стан, 18 април 2019.

?

Дали може да се најде некој стан во Скопје за 15 000 евра?

 1. Да

  0 глас(а)
  0,0%
 2. Не

  15 глас(а)
  100,0%
 1. Стан

  Стан Нов член

  Се зачлени на:
  18 април 2019
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  0
  Дали може да се најде во Скопје стан за 15 000 евра?
  Ако има некој некаква информација нека пише ве молам