1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

К-15

Дискусија во 'Канта' започната од Magnolija, 17 октомври 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Magnolija

  Magnolija Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  1.674
  Допаѓања:
  7.627
  Инспирирана од аватарот на Оффспринг :rofl: ја отворив оваа тема да за пишуваме и ставаме клипови од најаките нивни скечови.

  Единствени се, не постои некој како нив, како што тргнало нема ни да постои. Многу сезони, многу хумор, многу фрази и интересни дешавки :)

  Може да ги ставате и песните од славното Дуо Трио :lol:

  [​IMG]
   
  На martinuska му/ѝ се допаѓа ова.
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.042
  Допаѓања:
  55.875
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.