1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

ЛОТО

Дискусија во 'Канта' започната од LoVeR, 21 ноември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. LoVeR

  LoVeR Популарен член

  Се зачлени на:
  22 јули 2010
  Пораки:
  886
  Допаѓања:
  1.046
  Ајде да видиме феминки колку од вас играат лото...и дали нешто имате добиено....Јас денес прв пат пополнав па ќе видиме што ќе биди...се надевам дека многу од вас играат..
  мислам дека темава не е дупла,ако е дупла многу се извинувам
   
 2. WhiteAngel

  WhiteAngel Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2011
  Пораки:
  2.107
  Допаѓања:
  1.638
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.