Лажен НЕГАТИВЕН тест за бременост

Дискусија во 'Канта' започната од Martinaa ♥, 24 август 2017.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Martinaa ♥

  Martinaa ♥ Активен член

  Се зачлени на:
  24 август 2017
  Пораки:
  17
  Допаѓања:
  13
  Пол:
  Женски
  Ја отворив оваа тема со надеж дека ќе има некој кој имал ЛАЖЕН негативен тест за бременост (тестот негативен а после да дознаат дека се бремени ) :?:
   
 2. danichap

  danichap Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  26 јуни 2011
  Пораки:
  13.827
  Допаѓања:
  235.848
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.