1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Лак за коса

Дискусија во 'Коса' започната од Lady-in-white, 16 ноември 2013.

 1. Lady-in-white

  Lady-in-white Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 април 2012
  Пораки:
  352
  Допаѓања:
  53
  Јас имам проблем со лак за коса...Никако неможам да го најдам совршениот сите ми ја прават косата ко слама...се надевам ке ми препорачате некој добар лак..

  Не пронајдов ваква тема ако е дупла или глупа се извинувам :bow:
   
 2. cooll

  cooll Популарен член

  Се зачлени на:
  25 април 2010
  Пораки:
  1.207
  Допаѓања:
  4.583
  Пол:
  Женски
  Постои веќе ваква тема!.Разлистај малце