Латино Танц.

Дискусија во 'Фитнес' започната од DevilBoy212, 19 февруари 2020.

 1. DevilBoy212

  DevilBoy212 Активен член

  Се зачлени на:
  11 ноември 2019
  Пораки:
  99
  Допаѓања:
  450
  Пол:
  Машки
  Здраво на сите,

  Долг период му ја токмам да идам, некој лично искуство кај нас дали вреди да се посетува? Кои места?
  Слушнав дека најчесто мора да се има партнер/ка, па ако има заинтересирани пишете инбокс.

  Висина : ~184.
   
 2. senjorita-v

  senjorita-v Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2011
  Пораки:
  796
  Допаѓања:
  2.754
  Пол:
  Женски
  Танцов клуб Сонриса
   
 3. DevilBoy212

  DevilBoy212 Активен член

  Се зачлени на:
  11 ноември 2019
  Пораки:
  99
  Допаѓања:
  450
  Пол:
  Машки
  Кои се условите да си член? Мора да имаш парнер за да се запишеш заедно? Ако не што ако некогаш некоја особа не присуствува на часовите?

  Локации?

  Ги гледав на инста али, гледам често Аеродром се одржуваат часовите а јас сум на другиот крај.
   
 4. senjorita-v

  senjorita-v Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2011
  Пораки:
  796
  Допаѓања:
  2.754
  Пол:
  Женски
  Не мора да имаш партнер. Имаат и во Дебар Маало часови