1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Лектири на Горјан Петревски

Дискусија во 'Канта' започната од jEwElRy, 17 мај 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. jEwElRy

  jEwElRy Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2013
  Пораки:
  311
  Допаѓања:
  244
  Мојот најјјомилен писател е Горјан Петревски! :D
  Мислам дека сите негови книги се одлични, па ве молам дајте ми некој предлог за да прочитам некоја книга.
  Ги имам прочитано Споменка (сите 3 делови), Исти очи, Сама, Далечна љубов, а сакам да читам уште
  ФАЛААА :D
   
 2. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.183
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.