1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Летни фустанчиња

Дискусија во 'Канта' започната од Alesii, 12 јули 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Alesii

  Alesii Популарен член

  Се зачлени на:
  19 февруари 2012
  Пораки:
  1.125
  Допаѓања:
  841
  Во оваа тема можете да поставувате сликици кои според вас се убави..СЕ НАДЕВАМ ДЕКА НЕМА ВАКВА ТЕМА АКО ИМА КЛУЧ
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
 2. pamelche

  pamelche Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 јуни 2011
  Пораки:
  5.318
  Допаѓања:
  16.771
  Па има тема за фустани, мислам дека нема потреба од нова. ;)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.