1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Лето

Дискусија во 'Канта' започната од Ivu4, 18 мај 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Ivu4

  Ivu4 Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 септември 2010
  Пораки:
  234
  Допаѓања:
  41
  Барав но не најдов нешто вакво,но ако има бришете го :$
  Еве сакам овде да кажете како го планирате летото што се ќе правите? :^)
  Еве јас ќе шеткам,ке одам на гости,во други градови ке одам на базен можеби и на море и така вие? :lol:
   
 2. Faline

  Faline Популарен член

  Се зачлени на:
  9 февруари 2011
  Пораки:
  678
  Допаѓања:
  543
  Лелее оваа летоо го чекааам уште откако минатото не беше завршено :D имам многуу планови за оваа лето и се надевам дека еден добар дел од нив ќе ми се остварат :) оваа летто се надеваам дека ќе ми биде посебно,баш како што го замислувам,иако ништо не излева како што замислувааме ;) се надевам дека ќе миии појде од рака :) вии посакуваам на ситее незаборавно летоо,шетање,летни авантури,одмори,незаборавни моментии ...... и се сееее најубавоооооо :* :)
   
  На Ivu4 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Ivu4

  Ivu4 Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 септември 2010
  Пораки:
  234
  Допаѓања:
  41
  Се надевам дека ќе ти помине како што посакуваш па убав помин уште од сега ти велам :lol:
   
  На Faline му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.800
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.