1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Летување

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од kikaaw1, 20 јуни 2013.

 1. kikaaw1

  kikaaw1 Активен член

  Се зачлени на:
  20 јуни 2013
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Здраво на сите,
  нова сум на форумов и малку изгубена. Би сакала нешто да ве прашам, да ми помогнете. Навистина многу би ми значеле повеќе мислења. Вака јас сум ученичка во средно. Многу чуден карактер сум а и сум некако приврзана за домот. Не дека не излегувам или не се дружам него некако чудно.. Многу сум и несигурна, можам да кажам дека добивам и анксиозни напади(понекогаш употребувам и апчиња да ме смират). Незнам на што се должи толкава несигурност но сепак сакав да прашам за нешто друго.
  Вака- моите со цел да ме изненадат ова лето и плус нешто како скриена намера да се привикнувам сама да се снаоѓам ми уплатил нешто како шетање по европа ама не е баш така него 12 дена се престојува во 1 држава но се шета низ сите градови. Проблемот со мене,мојот карактер го наведов на почетокот. Ситуацијата ја влошува и тоа што воопшто никој нема да знам , а инаку идат деца на моја возраст :)
  Многу ќе ми недостасуваат моите и никој нема да знам. :( а најлошо ќе биде ако биде како сместување во семејство.. Се охрабрувам со тоа дека ваква прилика којзнае кога другпат а и не ми доаѓа на памет да им кажам на моите дека нема да одам!
  Ве молам за ваши мислења,
  ве сакам<33
   
 2. Paradisee

  Paradisee Активен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2013
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  11
  Супер направиле твоите, така ке се навикнеш да бидеш одвоена од нив, ке запознаеш другари и ке прошеташ нема потреба толку да се мислиш оди и уживај. ;)
   
  На solnishko му/ѝ се допаѓа ова.