1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Липосукција

Дискусија во 'Тело' започната од man88, 3 јули 2013.

 1. man88

  man88 Активен член

  Се зачлени на:
  3 јули 2013
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  zdravo jas sum masko,sakam da napravam horuski zafat,liposukcija poradi estetski pricini,me interesira dali nekoj znae kade vo skopje moze da se napravi liposukcija i dali ima nekoj sto predhodno napravil/la, dali nekoj znae kakov hirurg e doktor krste mitanovski sto se naoga vo aerodrom..