1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Локација за нов козметички салон

Дискусија во 'Канта' започната од lizaname, 12 ноември 2015.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. lizaname

  lizaname Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 ноември 2014
  Пораки:
  85
  Допаѓања:
  185
  Пол:
  Женски
  Моја другарка сака да отвара салон па ако може ваше мислење каде нема во која населба
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.