1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Лоша учителка (Bad teacher) [2011]

Дискусија во 'Филмови' започната од mona.s, 8 јули 2011.

 1. mona.s

  mona.s Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јуни 2011
  Пораки:
  579
  Допаѓања:
  153

  Прикачени фајлови:

 2. pumpkin

  pumpkin Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 јануари 2011
  Пораки:
  240
  Допаѓања:
  119
  Морам да го гледам! Ја обожавам Камерон, сигурна сум дека нема да биде промашување :)
   
 3. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.793
  Допаѓања:
  65.505
  Пол:
  Женски
  Глуп е филмот |( Многу. Дури подосаден од оние лигавине романтични комедии. Нема ни асално дејство, тапа е ептен.
   
 4. Sephora

  Sephora Популарен член

  Се зачлени на:
  5 декември 2010
  Пораки:
  2.690
  Допаѓања:
  4.481
  Нема врска Камерон со тоа дали ќе е филмот добар.
  И Николас Кејџ е одличен и докажан глумец, па ете вчера додека го гледав The Sorcerer's Apprentice се разочарав.

  Филмот е глупав. Барем мене таков ми се виде.
  Не ни очекував нешто wow секако.
   
 5. Shery

  Shery Популарен член

  Се зачлени на:
  15 декември 2010
  Пораки:
  1.984
  Допаѓања:
  4.840
  Пол:
  Женски
  Баш сега го гледав и си кажав коментар во друга тема ама ајде и овде
  Ако според трејлерот мислите дека филмот ќе е топ, многу се лажете
  Ако ова му беше проба на Џастин да влезе во актерски води, подобро нека се откаже одма
  Филмот е :Down: :Down:
  Многу површен, нема поука од него, уствари има. Прави сплетки за да биде по твое, закани му се на некој и доби унапредување |(
   
 6. la-chicka

  la-chicka Популарен член

  Се зачлени на:
  21 април 2010
  Пораки:
  1.336
  Допаѓања:
  1.571
  Пол:
  Женски
  О зашто го гледав?!?! Глуп филм!! |( Уште цел го изгледав со надеж нешто ќе се случи на крај интересно! :fubar: Hell no!!

  :Down:
   
 7. crazyinlove19

  crazyinlove19 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 март 2011
  Пораки:
  3.753
  Допаѓања:
  3.729
  Мене Камерон ми е една од омилените глумици, затоа и го гледав филмот.
  Но испаднав крајно разочарана. Поглуп филмов неможеше да биде изгледа.
  Тотално промашување. |(
   
 8. Cacy

  Cacy Популарен член

  Се зачлени на:
  26 јули 2010
  Пораки:
  2.244
  Допаѓања:
  1.546
  Една другарка ми го кажа филмот и јас планирам да го гледам,ама ако не е добар не сакам да трошам време :D
  Мене на јутуб траилерот ми изгледа ок,ама не сум го гледала цел :!:
   
 9. JuLleE

  JuLleE Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 јануари 2010
  Пораки:
  17.178
  Допаѓања:
  235.067
  Лош е филмот, никакво дејствие нема.
  Едвај чекав да заврши!
   
 10. DAngel

  DAngel Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 март 2011
  Пораки:
  11.211
  Допаѓања:
  56.925
  http://www.youtube.com/watch?v=DVKA0zUy ... re=related
  :x :x :x фаците...
  ПОвршен филм, ништо интересно, никаква поука, никаква цел... Ама поминува некако, не е најллошиот филм што сум го гледала во последно време.
   
 11. MarcheloGirl

  MarcheloGirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 јули 2011
  Пораки:
  75
  Допаѓања:
  13
  за губење време добар е... онака ништо посебно |(
   
 12. anuskaNESTLE

  anuskaNESTLE Популарен член

  Се зачлени на:
  25 мај 2011
  Пораки:
  1.979
  Допаѓања:
  7.104
  Не го гледајте подобро за вас. Филмот е утка, незнам Камерон како си дозволила, мене лично ич не мис е свиѓа ама иччччч. Ништо посебно, се нешто сум гледала претходно и ова ми дојде како бледа копија на милион комедии што веќе сум ги гледала..
   
 13. Juicy

  Juicy Популарен член

  Се зачлени на:
  16 декември 2010
  Пораки:
  1.812
  Допаѓања:
  11.127
  Пол:
  Женски
  Вчера го гледав малку досаден беше ама помина :)
   
 14. Lovely

  Lovely Популарен член

  Се зачлени на:
  30 ноември 2009
  Пораки:
  1.262
  Допаѓања:
  1.057
  Пол:
  Женски
  Мене не ми беше глуп, но не ми беше и ништо посебно. Просечна комедија!
   
 15. Shoe-Gal

  Shoe-Gal Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 јули 2011
  Пораки:
  368
  Допаѓања:
  178
  ништо посебно не е филмот..го гледав и не сум импресионирана, добар е за да утепаш саат и нешто
   
 16. CharmedGirl

  CharmedGirl Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2011
  Пораки:
  1.420
  Допаѓања:
  1.662
  Пол:
  Женски
  Многу лош филм...Очекував многу повеќе затоа што беше со Камерон Диаз па уште и со мојата срцка Џастин Тимберлејк :inlove:
  Ама филмов беше тапа-многу обичен, досаден...нешто веќе видено :yawn:
   
 17. unique123

  unique123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 април 2011
  Пораки:
  312
  Допаѓања:
  373
  А зашто имаше толку добри критики?! :?:

  Демек филмот е фантастичен, урнебесна комедија. Ај зборот урнебес ќе го сфатам, стварно е урнебесно глупав, па поглуп неможеше да биде. Се чудам како Камерон прифатила улога во ваков филм. Катастрофа!
   
 18. Shopaholic77

  Shopaholic77 Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 јули 2011
  Пораки:
  181
  Допаѓања:
  109
  Планирав да го гледам денес но според мисленјата за филмот од девојкиве не ми иде ни на памет да го пуштам .
   
 19. Stam

  Stam Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 септември 2010
  Пораки:
  269
  Допаѓања:
  175
  Го гледав филмот, не е нешто посебно, никаква содржина нема:
  My advice не си трошете време да го гледате |(
   
 20. Noemi

  Noemi Популарен член

  Се зачлени на:
  7 април 2010
  Пораки:
  1.719
  Допаѓања:
  7.085
  Премногу врева за ништо. Едвај го догледав, тапа филм, предвидлив, содржина никаква...лимонада!