Лоши модни комбинации

Дискусија во 'Мода и стил' започната од viki44e, 25 јуни 2010.

 1. viki44e

  viki44e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  1.988
  Допаѓања:
  1.084
  Инспирирана од темата Идеална Комбинација се решив да ја отворам оваа тема...Кои се комбинациите во кои никогаш не би се појавиле во јавност или кои се најлошите комбинации на познатите??
  Па покажете со фотки.... :*
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
 2. irenna

  irenna Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  3.096
  Допаѓања:
  4.402
  Пол:
  Женски
  Ова ми е апсолутно несфатливо :^)
   

  Прикачени фајлови:

  • lejdiglava3.jpg
   lejdiglava3.jpg
   Големина на фајлот:
   105 KB
   Прегледи:
   3.337
  На MaggieTatum му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Annath

  Annath Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 јануари 2010
  Пораки:
  16.703
  Допаѓања:
  145.488
  Пол:
  Женски
  [​IMG]
  Не знам оваа како се појавува ваква во јавноста :x

  [​IMG]
  А ова, знам дека е од модна ревија, и таму се и сешто е дозволено, ама ако модните креатори ги диктираат трендовите - а тоа е вака нешто - не фала - поарно ќе си бидам верна на класиката...

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   
  На MaggieTatum му/ѝ се допаѓа ова.
 4. annii

  annii Популарен член

  Се зачлени на:
  16 април 2010
  Пораки:
  3.053
  Допаѓања:
  4.917
 5. Trendafilka

  Trendafilka Форумски идол

  Се зачлени на:
  28 декември 2009
  Пораки:
  5.941
  Допаѓања:
  27.523
  [​IMG]
  [​IMG] :rofl: :rofl: :rofl:
  [​IMG]
   
  На LUCERKA и i-am-who-i-am им се допаѓа ова.
 6. viki44e

  viki44e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  1.988
  Допаѓања:
  1.084
  хахахахаххахахахаха слатко си се изнасмеав хахахах лелелел неможам да поверуваам дека гледам ваква КРЕАЦИЈА хахахах :rofl: :rofl:
   
  На Lolo5 и Nastjaaa4 им се допаѓа ова.
 7. irenna

  irenna Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  3.096
  Допаѓања:
  4.402
  Пол:
  Женски
  Ја гледам сликава и не можам да се изначудам :D Човек просто да посака ваква кеација ;) :D
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.354
  3.[​IMG]
  2.[​IMG]
  пс: го сакам хелоу кити.
  И првото место, сосема заслужено му припаѓа на, на кој ако не Лејди Гага? :^)
  [​IMG]
  [​IMG][​IMG]
  [​IMG]
   
 9. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.779
  [​IMG] СЏП? Што се случува со тебе?
  [​IMG]
   
 10. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.731
  Допаѓања:
  5.143
  :D :D :D :D :D одвратни се сите :D :D :D
   
 11. Bright

  Bright Популарен член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  2.547
  Допаѓања:
  5.492
  Закон тема!
  И браво за сликите.. се умрев од смеење и чудење :rofl:

  [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
  [​IMG]
   
 12. viki44e

  viki44e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  1.988
  Допаѓања:
  1.084
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На LUCERKA му/ѝ се допаѓа ова.
 13. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.779
  :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
  [​IMG]
   
  На LUCERKA му/ѝ се допаѓа ова.
 14. Bonny95

  Bonny95 Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 јуни 2010
  Пораки:
  46
  Допаѓања:
  15
 15. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.354
  Ајоој, некои од овде ни за 1 Април не би ги облекла.
  Да не бидам офтопик:
  [​IMG]
  [​IMG]
   
 16. karina8

  karina8 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2010
  Пораки:
  4.099
  Допаѓања:
  5.540
  хахахаха стварно лоши комбинации ...Lady Gaga главна е :D :D :D :D
   
 17. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.779
 18. Rozich

  Rozich Популарен член

  Се зачлени на:
  16 јуни 2010
  Пораки:
  1.194
  Допаѓања:
  1.091
 19. Rozich

  Rozich Популарен член

  Се зачлени на:
  16 јуни 2010
  Пораки:
  1.194
  Допаѓања:
  1.091
 20. viki44e

  viki44e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  1.988
  Допаѓања:
  1.084