1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Луј Витон ташни според хороскопскиот знак

Дискусија во '„Другата“ наука' започната од savana, 20 јули 2011.

 1. savana

  savana Популарен член

  Се зачлени на:
  18 август 2010
  Пораки:
  1.770
  Допаѓања:
  9.567
  Пол:
  Женски
  Еве кои ташни од овој познат бренд треба да ги имаме според нашиот хороскопски знак :lol:
  Овен
  [​IMG]
  Бик
  [​IMG]
  Близнаци
  [​IMG]
  Рак
  [​IMG]
  Лав
  [​IMG]
  Девица
  [​IMG]
  Вага
  [​IMG]
  Шкорпија
  [​IMG]
  Стрелец
  [​IMG]
  Јарец
  [​IMG]
  Водолија
  [​IMG]
  Риби
  [​IMG]
   
  На Lepaaa му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Isabel

  Isabel Популарен член

  Се зачлени на:
  26 јуни 2011
  Пораки:
  1.476
  Допаѓања:
  2.051
  Ми се допаѓа... ;) Поспортски стил.
   
  На Barbie-mwa му/ѝ се допаѓа ова.
 3. vendiii

  vendiii Популарен член

  Се зачлени на:
  13 февруари 2011
  Пораки:
  1.368
  Допаѓања:
  2.464
  Убаво си кажал чичко Ајнштајн две работи се бесконечни вселената и човековата глупост :tmi: |(
   
  На sweet-star, ColoursOfTheRainbow, kolache.99 и 18 други им се допаѓа ова.
 4. cigarce

  cigarce Популарен член

  Се зачлени на:
  5 мај 2011
  Пораки:
  1.401
  Допаѓања:
  3.931
  Пол:
  Женски
  не не :D
  витонов нека ја подари на некој мојава :D
   
 5. Phyramide

  Phyramide Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јули 2010
  Пораки:
  3.009
  Допаѓања:
  14.809
  Не дај Боже да искочи некој закон да го изгласаат ради меѓусебен партиски договор кој ќе налага да се носат задолжително ташниве према хороскопот.

  Идризово хир ај кам бејби!

  Евентуално ќе бидам ко Мајкл - во вечно бегство.

  Да ми простите ама кич во боја на гомце. Ужас :wasntme:
   
  На rossonerka му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Saya

  Saya Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јануари 2011
  Пораки:
  1.190
  Допаѓања:
  5.551
  Абе, а има негде одредено под кој агол треба да чучнувам кога мочкам во природа, според хороскопскиот знак?

  Сериозно.

  ПС. Не знам зошто, ама Луи Витон ми е ултра - сељачки бренд, веројатно заради глупавото лого што мора секаде да го лепат.
   
  На rossonerka, TheKiketoo и Phyramide им се допаѓа ова.
 7. Phyramide

  Phyramide Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јули 2010
  Пораки:
  3.009
  Допаѓања:
  14.809
  Amen to that! Баш пред малку кажав - уште да има форма на гомце према хороскопскиот знак :D
   
 8. Saya

  Saya Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јануари 2011
  Пораки:
  1.190
  Допаѓања:
  5.551
  Ееее, да сибеш, ме инспирираше да смислам „Водич за какво гомце да очекувате според хороскопскиот знак“! :D
   
 9. Look

  Look Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 јуни 2011
  Пораки:
  1.034
  Допаѓања:
  884
  Близнаци
  Слика


  Не ми се допаѓа многу :?:

  Сепак подобра би била таа од рак :lol:
   
 10. sweetgirl92

  sweetgirl92 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 јули 2010
  Пораки:
  433
  Допаѓања:
  1.861
  Tаа што најмалце ми се допадна демеек таа за мене ееееееепа не ми се свиѓааа воопшто а и чисто сумњам дека некој бик би ја носел :P сигурно нема таков некој без вкус :rofl:
   
 11. MarchelineAmaru

  MarchelineAmaru Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јули 2010
  Пораки:
  2.255
  Допаѓања:
  1.343
  Патетики !

  Навистина Луј Витон sucks ! :puke: И сите копии и се оригинално ми е катастроооофа !

  А па што се едни убави ова чантиве ,ко за на пазар ми се .

  Посебно мојана ,за Вага ...

  А каква врска има чантата со знакот ,може ли некој да ме едуцира??? :rofl:
   
 12. Rock-a-Fella

  Rock-a-Fella Популарен член

  Се зачлени на:
  12 февруари 2011
  Пораки:
  1.392
  Допаѓања:
  1.384
  Воопшто не е по мој вкус. :puke:
   
 13. creshicka

  creshicka Популарен член

  Се зачлени на:
  30 март 2011
  Пораки:
  2.152
  Допаѓања:
  5.708
  Пол:
  Женски
  Баш таа што најмногу ми се допага е ставена за Стрелец. :) И на водолија не е лоша.
   
 14. Lepaaa

  Lepaaa Популарен член

  Се зачлени на:
  5 февруари 2011
  Пораки:
  2.069
  Допаѓања:
  8.097
  Пол:
  Женски
  Убава ее! :inlove: Ма сите мене ми се убави, едноставно го обожувам LV !! :inlove:
   
 15. EnnieFabulous

  EnnieFabulous Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 јануари 2010
  Пораки:
  717
  Допаѓања:
  399
  Не знам што сите толку се трескаат по овие Луј Витон ташни. Мене искрено ми се прегрди, ништо поразлично од оние на пазар што ги продаваат.
   
  На VAGA91 му/ѝ се допаѓа ова.
 16. loly89

  loly89 Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јуни 2011
  Пораки:
  206
  Допаѓања:
  74
  Да бе !! тие што си ги правеле тие нека ги носа. Она за нас Шкорпија ташнана ко за леб пазарење сигурно докај три лебови ќе собери
   
 17. bad-cat8

  bad-cat8 Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 мај 2010
  Пораки:
  151
  Допаѓања:
  78
  Јарец
  [​IMG]


  лајк ит ;) :inlove: :* :D
   
 18. The-Queen

  The-Queen Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јули 2010
  Пораки:
  2.139
  Допаѓања:
  2.424
  :^) Не не оваа сигурно не е за раковите :shake:
   
 19. cool-girl

  cool-girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 јули 2011
  Пораки:
  305
  Допаѓања:
  160
  грда е
   
 20. anabela931

  anabela931 Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јуни 2011
  Пораки:
  125
  Допаѓања:
  41
  Прекрасна е :) би ја носела :)
  дека баш тие ташни одговараат според знакот не верувам мислам дека нема врска но мене ми ја погодиле а и доста само коментирате ко за пазар, LV ташните биле исто како од пазар .. кога ке ја имаме тогаш ке коментираме :D :D а и секој си има свој вкус, неможе оваа ташна да им се допага на сите ракови во светот