1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Магии

Дискусија во 'Канта' започната од schmeker, 20 јануари 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. schmeker

  schmeker Активен член

  Се зачлени на:
  20 јануари 2012
  Пораки:
  11
  Допаѓања:
  2
  Зошто цело време слушам : таа некоја магии му правела на некого за да ја сака ова она?Цело време слушам како жениве праат магии.Шо е финтата со тие магии? :devil:
  И оти во главном жените се бафтате со тие работи?
   
 2. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.182
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.