Форумџика на годината 2021
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Мажи овен

Дискусија во 'Канта' започната од sandra.92, 8 јуни 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. sandra.92

  sandra.92 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 јуни 2012
  Пораки:
  25
  Допаѓања:
  7
  Ај ако можете куцнете нешто за мажите што се овни во хороскоп...
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.213
  Допаѓања:
  57.024
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.