1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Маици....

Дискусија во 'Канта' започната од danysh, 10 декември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. danysh

  danysh Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 декември 2010
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Ми треба ваша помош...
  Дали некој знае каде можам да најдам маици, или пак друго нешто од филмот Twilight, значи да има некоја слика од глумците, или пак нешто во врска со филмот...
  Благодарам однапред..:)
   
 2. TheKiketoo

  TheKiketoo Популарен член

  Се зачлени на:
  2 јули 2010
  Пораки:
  1.240
  Допаѓања:
  883
 3. danysh

  danysh Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 декември 2010
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Благодарам :)))
   
 4. Tenkai

  Tenkai Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јули 2010
  Пораки:
  2.316
  Допаѓања:
  1.904
  Tемата е заклучена бидејќи не поттикнува дискусија.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.