1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Македонска берза - вести

Дискусија во 'Канта' започната од francis.drake, 8 август 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. francis.drake

  francis.drake Активен член

  Се зачлени на:
  8 август 2013
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Привет!
  Интересувам се за популjaрни саjтове в Македониja с економически вести - наj-вече за дружествата котирани на берзата в Скопие.
  Благодаря предварително :)
   
 2. Hipster

  Hipster Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 јули 2011
  Пораки:
  5.777
  Допаѓања:
  22.414
  Пол:
  Женски
  Не знам дали ќе се затвата темава или не,ама да кажам еден виц во врска со темава, професор од факултет сам ни го кажуваше на сите.
  Берзата во Њујорк отвара во 9 затвара во 9(21часот).
  Македонската берза отвара во 9 затвара во 9 и 15. :rofl:

  Мислам дека ова е доволна значајна инфомација за нашата берза, дали има потреба од повеќе после ова не знам :D
   
  На francis.drake му/ѝ се допаѓа ова.
 3. francis.drake

  francis.drake Активен член

  Се зачлени на:
  8 август 2013
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  И на нашата берза е така во обшти линии :D А като цело да ми кажете добр саjт с економическа информациja в Македониja?
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.