1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Македонски идол!

Дискусија во 'Канта' започната од viki85, 22 ноември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. viki85

  viki85 Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 ноември 2010
  Пораки:
  68
  Допаѓања:
  21
  *упс ако веќе ја има темава
  Имате ли веќе ваши фаворити на идол? Дали го гледате редовно? Јас жирито го обожавам, а и ИваННа и Ненад не се лоши. Малку ми е жал за децата што се уште мутираат, а сакаат да пеат и малце се бламираат на тв, а оние возрасните „нафурани“ :swear: , дома нека си пеат под туш! Нормално секој има право да се пријави, ама на идол се бира талент, не е караоке тоа :!:
   
 2. annii

  annii Популарен член

  Се зачлени на:
  16 април 2010
  Пораки:
  3.317
  Допаѓања:
  5.822
 3. viki85

  viki85 Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 ноември 2010
  Пораки:
  68
  Допаѓања:
  21
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.