Маскембал

Дискусија во 'Канта' започната од Lady-in-white, 17 ноември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Lady-in-white

  Lady-in-white Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 април 2012
  Пораки:
  352
  Допаѓања:
  53
  Девојки мислам дека нема ваква тема, пребарував, но сепак ако има канта.
  Ја отворив темава зашто ми требаат вашите предлози за костуми за маскембал. Ви благодарам :))
   
 2. sunfemina

  sunfemina Популарен член

  Се зачлени на:
  17 февруари 2011
  Пораки:
  1.731
  Допаѓања:
  839
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.