babylove овошни кашички

Масло од диво оригано

Дискусија во 'Алтернативна медицина' започната од iloveyou29, 29 ноември 2017.

 1. iloveyou29

  iloveyou29 Queen of beauty

  Се зачлени на:
  14 мај 2012
  Пораки:
  5.480
  Допаѓања:
  30.762
  Пол:
  Женски
  Маслото од диво оригано е природен антиоксиданс кој има многу моќно дејство врз здравјето.
  Ефикасно ги спречува грипот и настинките, а исто помага и при воспаленија и штити од бактерии и инфекции.
  Големи се придобивките од овој производ кој е препорачан од лекарите како дополнителен начин за подобрување на здравјето.

  Јас го земав и ќе почнам да го конзумирам заради хпв вирусна инфекција.

  Дали вие го конзумирате и дали има позитивен ефект?
   
 2. Feminka22

  Feminka22 Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 декември 2014
  Пораки:
  5.673
  Допаѓања:
  19.602
  Пол:
  Женски
  Јас имам користено спреј од Baby диво оригано за затнат нос и ми помогна за помалце од недела.
   
  На iloveyou29 му/ѝ се допаѓа ова.