1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Матура

Дискусија во 'Канта' започната од Mija, 7 јуни 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Mija

  Mija Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  87
  Допаѓања:
  25
  Девојки има ли некој на форумов што ќе полага матура?Што учите од каде најдовте материјали?Дали вашите професори ви кажале нешто поконкретно околу матурава?Фала однапред :) :*
   
 2. Unfaithful18

  Unfaithful18 Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јануари 2010
  Пораки:
  2.381
  Допаѓања:
  1.113
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.