1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Машина за подароци: Наградна игра на Grouper.mk

Дискусија во 'Слободно време' започната од Idealista, 25 декември 2016.

 1. Idealista

  Idealista Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 јуни 2013
  Пораки:
  123
  Допаѓања:
  550
  Пол:
  Женски
  Не налетав на ваква тема и не сум сигурна дали категоријата во која ја ставам е точна, се извинувам однапред. Се што треба да направите е да се логирате на Grouper со вашиот фејсбук профил (не се секирајте, не постира ништо без ваша дозвола) и да ги следите инструкциите. Претежно е лесно и самообјаснувачко. Има убави награди а наградната игра трае до 10 јануари. Јас си добив УСБ и ваучер за во ресторан хихихи:D. Еве ви го линкот: https://grouper.mk/masina-za-podaroci/?affiliate=43493
  Со среќа на сите!(y)
   
 2. okcenzi

  okcenzi Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2012
  Пораки:
  3.522
  Допаѓања:
  9.526
  Seriozno samo za ova da se otvori tema?
  I nagradte se novogodisni cestitki da mu ispratis na prijatel po e mail. TOA E
   
  На Cinderfakinrella, NOVAVON и joy1 им се допаѓа ова.
 3. Idealista

  Idealista Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 јуни 2013
  Пораки:
  123
  Допаѓања:
  550
  Пол:
  Женски
  Имаш цела листа на награди кои што можат да ти се паднат, а честитки ти даваат доколку не си добила подарок. Администраторите можат слободно да ја избришат темава ако им смета. :)
   
 4. joy1

  joy1 Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 август 2012
  Пораки:
  17.432
  Допаѓања:
  272.413
  Пол:
  Женски
  6 пати вртев и само честитки се пагаа |(
   
 5. Idealista

  Idealista Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 јуни 2013
  Пораки:
  123
  Допаѓања:
  550
  Пол:
  Женски
  Више срече други пут. И јас од прееска вртам ништо не се паѓа. Од 20 вртења само 2 пати добив подарок ама како што гледам уште од прееска никој нема добиено нешто така да пробајте си утре.
   
 6. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  20.483
  Допаѓања:
  134.322
  Пол:
  Женски
  Ништо посебно не ми е играва.
  Интересно ми е кога ќе купиш нешто некаде, па влечеш грепка и таа ти е добитна или вртиш тркало и тоа ти е добитно. Ова го вртиш и само честитки се паѓаат, глупости.
   
 7. Dust

  Dust Game Over

  Се зачлени на:
  27 септември 2011
  Пораки:
  10.109
  Допаѓања:
  149.390
  Пол:
  Женски
  А ти со секој препорачан пријател добиваш вртење. .


  Паметно..
  Веќе сум со години член...
   
  На Cinderfakinrella и Aleksandar1212 им се допаѓа ова.
 8. Idealista

  Idealista Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 јуни 2013
  Пораки:
  123
  Допаѓања:
  550
  Пол:
  Женски
  Џабе добивам кога уште од прееска си вртам и ништо не се паѓа. :D Со тоа што јас добивам вртење никој од ваш ништо не губи така да..Тоа што јас сум го постирала линкот тука е исто ко сите оние во темата „Работа од дома“ си ги постираат нивните линкови и ништо лошо не гледам тука. И прееска кажав, доколку на администраторите им смета темава, нека ја избришат.
   
 9. GabyTranceॐ

  GabyTranceॐ Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 ноември 2015
  Пораки:
  298
  Допаѓања:
  1.107
  Пол:
  Женски
  пробав од 5профили нејќе :( само честитки
   
 10. busavobebe

  busavobebe Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 ноември 2015
  Пораки:
  137
  Допаѓања:
  833
  Пол:
  Женски
  и јас само честитки добив хаха :rofl::rofl::rofl:
   
 11. "Zoki"

  "Zoki" Популарен член

  Се зачлени на:
  2 декември 2016
  Пораки:
  1.031
  Допаѓања:
  9.108
  Пол:
  Машки
  Сега доби едно девојче баρ таκа ми пиша хахаха:rofl:
   
 12. twilight123

  twilight123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 март 2012
  Пораки:
  566
  Допаѓања:
  484
  Пол:
  Женски