1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Машки со или без влакна?

Дискусија во 'Канта' започната од sportistka1995, 28 јуни 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. sportistka1995

  sportistka1995 Активен член

  Се зачлени на:
  22 јули 2012
  Пораки:
  79
  Допаѓања:
  21
  Девојки ме интересира што мислите за машки со влакна? Искрено јас неможам да го замислам тоа... ми изгледа педерски... според мене маж без влакна не е маж... вие што мислите?
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.968
  Допаѓања:
  55.206
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.