1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Медицински факултет -Радиолошки технолози Скопје

Дискусија во 'Образование' започната од beti111, 19 ноември 2012.

 1. beti111

  beti111 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 април 2010
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  0
  Доколку има некој што е запишан или знае нешто околу тоа да сподели искуства :) :)