Мед за слабеење

Дискусија во 'Диети' започната од Anastasia1, 20 декември 2017.

 1. Anastasia1

  Anastasia1 Активен член

  Се зачлени на:
  22 октомври 2017
  Пораки:
  36
  Допаѓања:
  12
  Пол:
  Женски
  Здраво дали некој има искуство со овој мед ?

  Употреба:
  Во една чаша млака вода, се става една мала лажичка мед и ce консумира на празен стомак наутро и навечер. Исто така може да се меша со зелен чај и да се консумира, давајќи го истиот ефект. Нема несакани ефекти.
   

  Прикачени фајлови: