Мермерно езеро

Дискусија во 'Патувања и одмори' започната од Nina+O, 5 октомври 2016.

 1. Nina+O

  Nina+O Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 септември 2016
  Пораки:
  87
  Допаѓања:
  107
  Пол:
  Женски
  Здраво, пред некој ден бевме со дечко ми на мермерно езеро Прилеп, беше супер али страшен беше патот доста интересно и вреди да се посети.Еве видео од мермерното лично од мене:)
   
  На Dust му/ѝ се допаѓа ова.