Ме фака паника

Дискусија во 'Канта' започната од xenna, 17 ноември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. xenna

  xenna Активен член

  Се зачлени на:
  17 ноември 2011
  Пораки:
  44
  Допаѓања:
  5
  Со дечко ми имаме редовен секс ама на почетокот ми беше мн убаво сеа неможам да свршам а не па да имам оргазам и кога имам односи изфрлам премногу вода од долу ве молам ако знаете кажете некој совет страв ми е мн...
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.