Милиброд

Дискусија во 'Рецепти' започната од jasbi, 16 април 2017.

 1. jasbi

  jasbi Популарен член

  Се зачлени на:
  16 септември 2016
  Пораки:
  877
  Допаѓања:
  7.097
  Пол:
  Женски
  Дали има некој да сподели убав рецепт за милиброд.
  Имам неколу пати правено по рецепта од интернет, но секогаш нешто не беше како што треба
   
  Последна измена од модератор: 16 април 2017
 2. jasbi

  jasbi Популарен член

  Се зачлени на:
  16 септември 2016
  Пораки:
  877
  Допаѓања:
  7.097
  Пол:
  Женски
  Zarem nikoj nema recept za "milibrod":(