1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Миранда Кер (Miranda Kerr)-модна икона

Дискусија во 'Канта' започната од Angel-Adriana, 10 декември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Angel-Adriana

  Angel-Adriana Популарен член

  Се зачлени на:
  28 август 2012
  Пораки:
  1.085
  Допаѓања:
  555
  ако не е потребна ваква тема-канта :)

  Иако поради скандалите поврзани со Миранда Кер (поради тоа што се понашала како кучка спрема другите ангели на VS) супермоделот уште многу цврсто си ја држи позицијата на една од најдобро облечените жени во светот.

  Мене ме интересира феминки какво мислење имате вие?
  -Дали спорет вас е добро облечена?
  -Кое парче од нејзината облека најмногу ви се допаѓа? (не мора да е облека може да е и накит, чевли....)
  И уште многу други прашања!!

  Мене многу ми се допаѓа како изгледа!!

  ВЕ МОЛАМ АКО САКАТЕ ДА ОБЈАВИТЕ СЛИКА СТАВАЈТЕ ГИ ВО СПОИЛЕР ЗА ТЕМАТА ДА БИДЕ ПО ПРЕГЛЕДНА!!!

  Јас скромна со моите слики :$


  [​IMG]

  http://www.femina.mk/images/articles/3952/05.jpg

  „Професионалец за уличниот стил“

  http://db2.stb.s-msn.com/i/11/189D3D31CFDFB257AD70777D39848A_h498_w598_m2.jpg

  http://i4.mirror.co.uk/incoming/article833799.ece/ALTERNATES/s615b/Miranda+Kerr+at+The+In+Style+Awards

  http://2.bp.blogspot.com/-TDJg5R39new/Tf8u5sfVx9I/AAAAAAAAA3k/xvU7oakPeF0/s1600/365A898D120365A1CB3008.jpg

  http://www.camillesfashionlifestyle.com/uploads/9/0/6/0/9060259/3452380_orig.jpg

  http://4.bp.blogspot.com/-JfW-3G_q3Eo/T-d6BX1mqYI/AAAAAAAAICs/HSLyX7YLL_A/s1600/mk3.jpg

  http://www3.pictures.zimbio.com/gi/Miranda+Kerr+2012+Women+Style+Awards+ZOYlloO_68bl.jpg

  http://www.elle.com/cm/elle/images/XC/elle-miranda-kerr-street-style-white-jeans-black-bag-large_new.jpg

  http://d20sfnglhw75f3.cloudfront.net/images/content_module_image_upload/108867/Miranda_Kerr_Style.jpg

  http://3.bp.blogspot.com/-rBwlrMQSiFY/T0FwXQZw0kI/AAAAAAAABJ8/u1MzvgQNGb8/s1600/miranda_kerr_style_03.jpg

  http://marieclaire.media.ipcdigital.co.uk/11116%7C000068ce6%7C5322_orh100000w427_miranda-kerr-garticle-03.jpg

  http://www.celebritystyleguide.com/images/items/Miranda-Kerr-Isabel-Marant-Khan-Coat.jpg


  :) :) :)
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.840
  Допаѓања:
  60.655
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.