1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Мистериозни девојки (Mystery Girls)

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од Adi888, 22 јули 2014.

 1. Adi888

  Adi888 Форумски идол

  Се зачлени на:
  22 ноември 2010
  Пораки:
  6.081
  Допаѓања:
  22.276
  Пол:
  Женски
  Нова серија :D
  Ми го задржа вниманието доста, излезени се 4 епизоди.
  Главни улоги се Тори и Џени, глумиците од Беверли Хилс, серијата е ептен добра за вака на лето ко
  ќе немаш шо да прајш, има доста смешни елементи :D
  [​IMG]

  Почна да ја гледа некој?