1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Ми треба помош

Дискусија во 'Канта' започната од Directioner4ever, 12 јануари 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Directioner4ever

  Directioner4ever Активен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2013
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  2
  Здраво! Нова сум овде на Фемина и ќе ве замолам за помош.

  Ќе може ли некој да ми напише подолг текст за „Среќен Роденден“ но на англиски. Нешто како „Пред 19 години се роди една посебна личност, личност која е една од оние кои можат да те насмеат...

  ВЕ МОЛАМ ДА БИДЕ НА АНГЛИСКИ
   
 2. SweetChild

  SweetChild Популарен член

  Се зачлени на:
  2 јули 2012
  Пораки:
  1.597
  Допаѓања:
  2.987
  Пол:
  Женски
  ^Има на форумов веќе тема за состави,има и за англиски јазик.Можеш таму да побараш помош ;)
  Не отварај тема без потреба.
   
 3. Directioner4ever

  Directioner4ever Активен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2013
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  2
  може линк?
   
 4. Chocolate.me

  Chocolate.me Популарен член

  Се зачлени на:
  19 септември 2010
  Пораки:
  2.728
  Допаѓања:
  7.642
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.