1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Млека ,масла,спрејови за сончање кои ги користите

Дискусија во 'Канта' започната од mesecinka91, 25 јуни 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. mesecinka91

  mesecinka91 Активен член

  Се зачлени на:
  10 јуни 2012
  Пораки:
  31
  Допаѓања:
  3
  Децки која е вашата козметика за на плажа?Кои млека,масла ,спрејови и слично ги користите за заштита од сонце?? Кој фактор?? Има ли големо значење таа козметика да е природна т.е. да нема бои ,парабени и слични штетни со состојки во нив?? :)
   
 2. Elenuskaa

  Elenuskaa Популарен член

  Се зачлени на:
  11 септември 2011
  Пораки:
  1.866
  Допаѓања:
  2.036
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.