1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Млеко во прав

Дискусија во 'Храна и пијалоци' започната од smiley16, 6 март 2013.

 1. smiley16

  smiley16 Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 август 2012
  Пораки:
  174
  Допаѓања:
  51
  Сакам да ве прашам дали имате користено соино млеко во прав, од кој вид и дали е вкусно. Сакав да направам едни колачиња со млеко во прав, но во маркетите има само од соиното млеко во прав.
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Lolo5

  Lolo5 Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 септември 2017
  Пораки:
  508
  Допаѓања:
  794
  Пол:
  Женски
  Млеко во прав имам ставано само во какао, бидејќи немав обично.
   
 3. Queen8

  Queen8 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2018
  Пораки:
  4.279
  Допаѓања:
  20.707
  Пол:
  Женски
  Не користам.
   
  На KuklickaMoja, Lovelybaby<3, Soncence3 и 2 други им се допаѓа ова.
 4. butterflu

  butterflu Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2017
  Пораки:
  745
  Допаѓања:
  558
  Пол:
  Женски
  Ne koristam nitu jas
   
 5. Brunhilde

  Brunhilde Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јуни 2019
  Пораки:
  3.335
  Допаѓања:
  31.054
  Пол:
  Женски
  Не користам.
   
 6. edna_malecka

  edna_malecka Популарен член

  Се зачлени на:
  15 јануари 2018
  Пораки:
  3.893
  Допаѓања:
  14.682
  Пол:
  Женски
  Не користам.
  Имам слушнато. Али не ни знам како изгледа.