Форумџика на годината 2021
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Многу е важно!!!

Дискусија во 'Канта' започната од emi20001000, 31 март 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. emi20001000

  emi20001000 Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 јули 2011
  Пораки:
  17
  Допаѓања:
  1
  Јас и моите 2 другарки сакаме да се маскираме исто . Ама касно ни текна :worried: Препорачајте ни нешто што можеме да го направи вечерва. :worried:
   
 2. Buttterfly

  Buttterfly Популарен член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2010
  Пораки:
  627
  Допаѓања:
  745
  Ох Боже, кои тешки филозофски прашања за размислување.
   
 3. anabel-a

  anabel-a Популарен член

  Се зачлени на:
  25 август 2011
  Пораки:
  3.333
  Допаѓања:
  15.495
  Кога го прочитав насловот помислив којзнае за што се работи. |(
  Маскирајте се шта-год.. Нашминкајте се како мачкици, тигрици, .. што ти знам јас.. Немора некоја посебна маска да биде кога веќе ви текнало касно. Мада и не е толку касно.. Има во Тинекс по 50 ден обични маски..
   
  На Alesii му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  14.978
  Пол:
  Женски
 5. emi20001000

  emi20001000 Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 јули 2011
  Пораки:
  17
  Допаѓања:
  1
  На Alesii му/ѝ се допаѓа ова.
 6. anabel-a

  anabel-a Популарен член

  Се зачлени на:
  25 август 2011
  Пораки:
  3.333
  Допаѓања:
  15.495

  Искористи ја креативноста, иако гледам дека не ти е баш најјака страна..
  Немој да бидеш толку дрска.
   
 7. perlaa

  perlaa Популарен член

  Се зачлени на:
  2 декември 2011
  Пораки:
  1.223
  Допаѓања:
  788
  Цигани :D Широк Фустан некоја Циганска мајца/ кошула и марама на главата и готовооооо :lol:
   
  На emi20001000 му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Saya

  Saya Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јануари 2011
  Пораки:
  1.190
  Допаѓања:
  5.542
  Локуми. Една чачкалица кај што сунце не сија, и ем оригинални, ем одма се праи. ;)
   
 9. creshicka

  creshicka Популарен член

  Се зачлени на:
  30 март 2011
  Пораки:
  2.152
  Допаѓања:
  5.703
  Пол:
  Женски
  Не сакам да се фалам ама имам надприродни моки. Предвидувам дека темава ке добие клуч. :drunk:
   
 10. lola-86

  lola-86 Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 мај 2011
  Пораки:
  729
  Допаѓања:
  198
  Уште пред да отворам знаев дека ќе биде некое тапа прашање :tmi:
   
 11. ines.h

  ines.h Популарен член

  Се зачлени на:
  23 август 2011
  Пораки:
  1.639
  Допаѓања:
  18.501
  Многу е тажно да се затвори темава е важно :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.