1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Многу ме сакал

Дискусија во 'Канта' започната од SwLatka, 22 мај 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. SwLatka

  SwLatka Активен член

  Се зачлени на:
  22 мај 2013
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  0
  Ме сакал многу,но јас не верувам дека многу ме сака . :( ;(
   
 2. ang246

  ang246 Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јуни 2012
  Пораки:
  660
  Допаѓања:
  144
  што треба да направи за да му веруваш... господе шо нема..
   
 3. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.150
  Темата не поттикнува дискусија.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.