1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Мобинг

Дискусија во 'Канта' започната од LaraK, 2 јуни 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. LaraK

  LaraK Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 јуни 2011
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Како се справувате со мобингот на работно место кога немате на кому да се обратите?
   
 2. interesna

  interesna Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јуни 2010
  Пораки:
  1.919
  Допаѓања:
  672
 3. Lux

  Lux Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  7.094
  Допаѓања:
  6.347
  Пол:
  Женски
  [mod-dupla:69r1p4qc][/mod-dupla:69r1p4qc]
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.