1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Модерен балет

Дискусија во 'Слободно време' започната од sofijanoka, 21 јуни 2013.

 1. sofijanoka

  sofijanoka Популарен член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2013
  Пораки:
  2.652
  Допаѓања:
  15.512
  Пол:
  Женски
  Јас само што се вратив од проба,си вежбам модерен балет.Еве сега и дома ќе поработам малце.Има уште некој што вежба,што сака да вежба,што учествувал во натпревари за модерен балет??
  Впечатоци,сугестии,колку сте задоволни од професорите?? :D
   
 2. ocila

  ocila Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2012
  Пораки:
  5.513
  Допаѓања:
  1.900
  Јас вејќе 9 година ќе почнам од Септември ...
  Овааа година учествувавме на многу натпревари сега во јули ќе одиме за лесковац...
   
  На sofijanoka му/ѝ се допаѓа ова.
 3. sofijanoka

  sofijanoka Популарен член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2013
  Пораки:
  2.652
  Допаѓања:
  15.512
  Пол:
  Женски
  Баш ми е мило.Како ви се вика клубот? :)
   
 4. summer-lover

  summer-lover Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јуни 2013
  Пораки:
  380
  Допаѓања:
  1.258
  Пол:
  Женски
  Порано одев на модерен балет,ама сега на класичен балет одам (правиме вешби од кл. балет ,а играме модерен балет)
  Сум била на ммн. натпревари и имам добиено дипломи и медали...И задоволна сум :dance:
   
 5. twilight123

  twilight123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 март 2012
  Пораки:
  597
  Допаѓања:
  498
  Пол:
  Женски
  дали знаете негде во скопје во центар каде има модерен балет? ако знаете пишете подетално
   
 6. jok

  jok Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јули 2012
  Пораки:
  928
  Допаѓања:
  896
  Балерина имаат модерен балет. Така пишува на нивниот флаер.
  070 369 486
  И Ребис имаат модерен балет.
  072 252 473
  .
  И двете имаа фб страни
  https://www.facebook.com/rebiscentar/
  https://www.facebook.com/baletskostudiobalerina/?fref=ts