1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

"Моето дете"

Дискусија во 'Канта' започната од Rama, 9 октомври 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Rama

  Rama Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 декември 2011
  Пораки:
  5.402
  Допаѓања:
  54.600
  Пол:
  Женски
  Нова серија рекламираат на канал 5 , ќе се вика Моето дете, позната ви е, ја гледал некој? во главна улога ќе бидат Çetin Tekindor и Şefika Ümit Tolun, заедно глумеа во Девојката која ја сакав, по најавата филмот ми делува сличен :wasntme:
   

  Прикачени фајлови:

  • images.jpg
   images.jpg
   Големина на фајлот:
   5,2 KB
   Прегледи:
   458
  • download.jpg
   download.jpg
   Големина на фајлот:
   1,7 KB
   Прегледи:
   458
 2. Barbica

  Barbica Популарен член

  Се зачлени на:
  22 јуни 2010
  Пораки:
  1.308
  Допаѓања:
  487
  Се работи за истата серија, но овој пат со друго име.
   
 3. Ana.N

  Ana.N Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 јуни 2012
  Пораки:
  426
  Допаѓања:
  344
  Канал 5 дефинитивно се ненормални. По втор пат ќе ја емитуваат серијата девојката која ја сакав но овој пат со друго име :fubar: Ова е врвот на нивната глупавост.
   
  На Barbica му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Rama

  Rama Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 декември 2011
  Пораки:
  5.402
  Допаѓања:
  54.600
  Пол:
  Женски
  ЦЦЦЦ која глупост, кога веќе сакаат да репшризираат серии нека дадат некој од порано што биле хит, Како Лисјата, Шехерезад и не знам ти кој. Ова е врв на глупост, видов рекламата си реков ајде убав ќе биди некој семеен, ова што да ти биди истиот филм, друго име :swear: :swear:
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.