Можно ли е да сум бремена?

Дискусија во 'Канта' започната од dafe993, 19 јули 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. dafe993

  dafe993 Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 јули 2011
  Пораки:
  80
  Допаѓања:
  332
  Пол:
  Женски
  Пред неколку дена со дечко ми имавме незаштитен секс (како и секогаш до сега), меѓутоа овојпат сврши на мојот задник, а потоа ја избриша спермата и ме намачка со неа во вагината.И како и секогаш останав да лежам, не отидов веднаш да се истуширам. Треба да добијам менструација за неколку дена, значи не ми касни, но сепак ми е страв.Ве молам за помош!!!
   
 2. ana-banana

  ana-banana Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јануари 2011
  Пораки:
  1.277
  Допаѓања:
  746
  Пол:
  Женски
  Не отварајте нови теми можеш да прашаш овде:
  bremenost/prasanje-t3500/

  едит: можно е да, што мајка барате да си играте (ме намачка бе |( , а ти продолжи да си лежиш и да уживаш)
   
 3. kristinamk

  kristinamk Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 јануари 2011
  Пораки:
  28
  Допаѓања:
  4
  здраво феминки
  имам прасанје ве молам под хитно,никогас немам редовна менст. микаснесе а пред да земам примолут направив тест и негативен бесе поке пати напрев и ги поцнав апцинјата за да добиам еве 4 ден од ко ги заврсив и треба денес утре да добијам ама денес имав однос и сврсе внатре посто пијам за да добијам и знам нема санси да фати али сеа паника ме фака :$ :sweat: хахаха а денојве веке ме болат јајнициве а ми ги записа дека имам и ѕиѕта на десниот јајник, ве молам одговор под хитнооооооооо. поз
   
 4. loly89

  loly89 Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јуни 2011
  Пораки:
  206
  Допаѓања:
  74
  Ако имаш цицта на јајниците тешко е да останиш ама ти сепак појди си на лекар
   
 5. Ariel

  Ariel Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  5.003
  Допаѓања:
  75.619
  Темата е закллучена поради тоа што веќе постојат неколку слични, како на приимер следнава:

  seks/dali-sum-bremena-t424/?hilit=дали сум бремена?
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.