1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Можно ли е да сум бремена?

Дискусија во 'Канта' започната од dafe993, 19 јули 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
  1. dafe993

    dafe993 Популарен член

    Се зачлени на:
    19 јули 2011
    Пораки:
    483
    Допаѓања:
    12.151
    Пол:
    Женски
    Пред неколку дена со дечко ми имавме незаштитен секс (како и секогаш до сега), меѓутоа овојпат сврши на мојот задник, а потоа ја избриша спермата и ме намачка со неа во вагината.И како и секогаш останав да лежам, не отидов веднаш да се истуширам. Треба да добијам менструација за неколку дена, значи не ми касни, но сепак ми е страв.Ве молам за помош!!!
     
  2. ana-banana

    ana-banana Популарен член

    Се зачлени на:
    27 јануари 2011
    Пораки:
    1.277
    Допаѓања:
    751
    Пол:
    Женски
    Не отварајте нови теми можеш да прашаш овде:
    bremenost/prasanje-t3500/

    едит: можно е да, што мајка барате да си играте (ме намачка бе |( , а ти продолжи да си лежиш и да уживаш)
     
  3. kristinamk

    kristinamk Истакнат член

    Се зачлени на:
    22 јануари 2011
    Пораки:
    28
    Допаѓања:
    4
    здраво феминки
    имам прасанје ве молам под хитно,никогас немам редовна менст. микаснесе а пред да земам примолут направив тест и негативен бесе поке пати напрев и ги поцнав апцинјата за да добиам еве 4 ден од ко ги заврсив и треба денес утре да добијам ама денес имав однос и сврсе внатре посто пијам за да добијам и знам нема санси да фати али сеа паника ме фака :$ :sweat: хахаха а денојве веке ме болат јајнициве а ми ги записа дека имам и ѕиѕта на десниот јајник, ве молам одговор под хитнооооооооо. поз
     
  4. loly89

    loly89 Истакнат член

    Се зачлени на:
    29 јуни 2011
    Пораки:
    206
    Допаѓања:
    74
    Ако имаш цицта на јајниците тешко е да останиш ама ти сепак појди си на лекар
     
  5. Ariel

    Ariel Форумски идол

    Се зачлени на:
    7 декември 2009
    Пораки:
    7.744
    Допаѓања:
    130.751
    Темата е закллучена поради тоа што веќе постојат неколку слични, како на приимер следнава:

    seks/dali-sum-bremena-t424/?hilit=дали сум бремена?
     
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.