1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Мозолчиња и флеки

Дискусија во 'Тело' започната од 1-loveyou-1, 3 ноември 2012.

 1. 1-loveyou-1

  1-loveyou-1 Активен член

  Се зачлени на:
  21 април 2012
  Пораки:
  19
  Допаѓања:
  0
  Ова ми е прв пат да пишувам тука тема.. Ако е случајно нешто погрешно не одговара, ако се бриши слободно.
  Дека сум нова па незнам многу :$

  Е сега сакав да ве прашам.. На грбот рамото, и раката, значи до лактот.
  Имам мозочиња, се мачкав со лосиони што ги користев и за лице ама ништо не помага.
  Сега имам и беи флеки, значи како топчиња (тоа е од мозолчињатА).. Дали може тоа некако да се тргне.
  Летото сега што иде страм ми е да излезам taka. :tmi: :worried: ужасно Ме нервираат.. :worried:

  Дали постои маски нешто, лосиони.. Значи и за мозочињата да исчезнат ама и флеките.. :?:
   
 2. Ilina.I

  Ilina.I Активен член

  Се зачлени на:
  17 октомври 2012
  Пораки:
  14
  Допаѓања:
  3
  земи ја кремата Здраве во аптеките се продава за 50 ден. мене ми помогна многу :)
   
 3. Shpagetta

  Shpagetta Популарен член

  Се зачлени на:
  6 ноември 2011
  Пораки:
  729
  Допаѓања:
  2.306
 4. milaaa1

  milaaa1 Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 октомври 2015
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  2
  Пол:
  Женски
  Дали пастата му помага на акните ? Мислење?
   
 5. Tinushka

  Tinushka Популарен член

  Се зачлени на:
  23 мај 2010
  Пораки:
  1.280
  Допаѓања:
  4.893
  Пол:
  Женски
  Не