1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Мозолчиња, флеки.

Дискусија во 'Канта' започната од hristinnnna, 23 јануари 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. hristinnnna

  hristinnnna Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 октомври 2013
  Пораки:
  391
  Допаѓања:
  170
  Девојкии помогнете очајна сум ;(
  Значи сега брзо пред 3-4 недели ми се појавијаа многу мозолчиња на рамената и горниот дел на раката, амаа многу ситни црвени, само на тие места.Како мали гнојарици се.Се тешам со тоа што е зима и не се гледа многу тоа али што потоа?Ич неубаво изгледа,гнас ми е и самата да се гледам. :puke: Не сум склона кон создавање мозолиња,на лицето неам многу,е сеа иам на некои места али незначително.
  Иам 14 години иначе.Што да правам, што да ставам да ми поминат? Не ми се оди по доктори и такви работи, би ви билаа премногу благодарна ако ми помогнете оти веќе почнав и јас да се секирам. :x
   
 2. Flower27

  Flower27 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 декември 2012
  Пораки:
  1.509
  Допаѓања:
  4.153
  Пол:
  Женски
 3. seasopraime

  seasopraime Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 ноември 2013
  Пораки:
  345
  Допаѓања:
  98
  Пол:
  Женски
  од пубертет .. јас немав многу а не ни ги стискав
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.