1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Моите Нокти

Дискусија во 'Канта' започната од TeaRock, 31 мај 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. TeaRock

  TeaRock Активен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2012
  Пораки:
  16
  Допаѓања:
  3
  Прикачете слики од вашите нокти .. и идеи за лакирање моќе да прикачите најмногу 3 слики..
  Забрането е прикачување на слики од нет..
   
 2. LaDyDoLl

  LaDyDoLl Форумски идол

  Се зачлени на:
  5 јули 2011
  Пораки:
  4.162
  Допаѓања:
  29.211
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.