1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Моите веѓи

Дискусија во 'Канта' започната од Cvetetto, 17 февруари 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Cvetetto

  Cvetetto Популарен член

  Се зачлени на:
  8 септември 2011
  Пораки:
  2.834
  Допаѓања:
  1.889
  Пол:
  Женски
  Епа женски насловот мислам дека е доволно јасен какви веѓи имате дебели,танки?
  Дали си ги сакате и така.. 8)
  Доколку сакате може да ставите слика или само опис 8)
  Да почнам прва

  Јас не си ги бендисвам веѓите баш.До сега се немам кубено и така ми се природни. 8)
  Левата веѓа ми е поубава од десната :D
  Па ајде вас да ве видиме
  Ако е несоодветна,глупа или не активна темава канта

  Пожелни се и слики,не морате очите може и само веѓата/ите :)
   

  Прикачени фајлови:

 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.968
  Допаѓања:
  55.205
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.