Монтажни базени

Дискусија во 'Дом' започната од eleni23, 9 мај 2013.

 1. eleni23

  eleni23 Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 февруари 2010
  Пораки:
  101
  Допаѓања:
  19
  Здраво, бидејќи не најдов ваква тема, а летото е на прагот, би сакала да ве замолам да споделите ваши мислења за монтажните базени кои ги имате дома. Исто така ме интересира од каде сте ги набавиле, по која цена и како ги одржувате. Јас имам мало дворче и поради обврски оваа година не можам да одам на одмор па би сакала да си купам базенче во кое ќе се разладувам со димензии 2 на 3 метри отприлика. Фала многу :)
   
 2. Nana19

  Nana19 Популарен член

  Се зачлени на:
  1 септември 2012
  Пораки:
  2.141
  Допаѓања:
  2.745
  http://www.sezadomot.com.mk/bazeni6.htm
   
 3. elence81

  elence81 Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 јули 2014
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Како ги одржувате монтажните базени на Интекс?