babylove овошни кашички

Мотивација...

Дискусија во 'Канта' започната од bamby, 16 септември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. bamby

  bamby Активен член

  Се зачлени на:
  6 септември 2012
  Пораки:
  37
  Допаѓања:
  3
  Девојки од утре планирам да почнам со дуканова диета, но ми фали мотивација... :worried: :( Како вие се мотивирате за да издржите до крај со диета, и да не подлегнете на некое слатко искушение??? :clap:
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.286
  Допаѓања:
  50.012
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.